چگونه ترافیک ارگانیک را در سال 2021 افزایش دهیم 8 نکته کلیدی برای موفقیت

شاید شما هم  به طور خستگی ناپذیر برای راه اندازی وب سایت کاملاً جدید خود برای تجارت کوچک خودتان کار کرده‌اید.

و سرانجام وب سایت خود را راه اندازی کرده‌اید و نمی‌توانید صبر کنید تا به افرادی که می‌خواهند محصولات شما را بخرند دسترسی پیدا کنید.

و سرانجام پس از چند ماه انتظار ، همچنان آنچنان که باید افراد جدیدی برای بازدید از سایت خود پیدا نمی‌کنید.

بنابراین ، شما برای بدست آوردن مشتری بیشتر چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

بهترین راه برای شما برای به دست آوردن سود و درآمد بیشتر ، یادگیری نحوه افزایش ترافیک ارگانیک است. اگر شما بتوانید استراتژی‌های افزایش بازدید را بیاموزد ، می‌توانید عملکرد فروشگاه خود را به صورت آنلاین بهبود بخشید.

خوشبختانه برای شما ، ما اطلاعات لازم را برای یادگیری نحوه افزایش بازدیدهای ارگانیک به وب سایت شما و موفقیت درسال 2021 فراهم کرده ایم و چگونگی آن را به شما نشان می‌دهیم.

برای کمک در افزایش بازدید ارگانیک به وب سایت خود ، این هشت نکته را بررسی کنید.

1.    صفحات خود را برای انسان بهینه کنید ، نه موتور جستجو

2.    ایجاد یک وبلاگ

3.    محتوا را برای قطعه ویژه بهینه کنید

4.    کلمات کلیدی مرتبط را در صفحه خود ادغام کنید

5.    یک عنوان جذاب و توضیحات متا ایجاد کنید

6.    صفحات وب خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

7.    کسب بک لینک

8.    محتوای قدیمی را دوباره بهینه کنید

boostvisit.com | چگونه ترافیک ارگانیک را در سال 2021 افزایش دهیم: 8 نکته کلیدی برای موفقیت

1-   صفحات خود را برای انسان بهینه کنید ، نه موتور جستجو

این اشتباه اغلب یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که شرکت‌ها هنگام افزایش بازدید ارگانیک به سایت‌های خود مرتکب می‌شوند و بعد از Covid و در سال 2021 ، این نکته بسیار مهم است.

از آنجا که موتورهای جستجو رتبه بندی نتایج جستجو را تعیین می‌کنند ، بسیاری از شرکت‌ها سعی می‌کنند سایت‌های خود را به منظور دلجویی از موتورهای جستجو بهینه کنند. واقعیت این است که موتورهای جستجو برای تعیین رتبه بندی یک صفحه به کاربران مراجعه می‌کنند.

موتورهای جستجوگر مانند Google معیارهایی از جمله زمان حضور ، صفحات بازدید شده و سایر موارد را بررسی می‌کند ، همه نشان دهنده میزان لذت کاربر از سایت شما است. اگر شخصی مدت طولانی در سایت شما ساکن باشد یا از ده‌ها صفحه بازدید کند ، به این معنی است که سایت شما مفید و مرتبط است.

اما اگر سایت شما برای مخاطبان شما بهینه نشده باشد ، شما را مزاحم می‌بینید که از سایت شما رد شوند ، که منجر به پایین آمدن رتبه در نتایج جستجو و ترافیک ارگانیک کمتر می‌شود.

برای جلوگیری از وقوع این سناریو ، ابتدا باید بر روی نوشتن برای انسان تمرکز کنید. اگر به زبان و سبکی بنویسید که برای مخاطبان شما منطقی باشد ، افراد را بیشتر در صفحات خود نگه می‌دارید. نوشتن برای انسان‌ها منجر به بهبود رتبه بندی می‌شود و در نتیجه به شما کمک می‌کند تا بازدید ارگانیک به وب سایت خود را افزایش دهید.

2-   ایجاد یک وبلاگ

اگر می‌خواهید ترافیک جستجوی ارگانیک را افزایش دهید ، با ایجاد یک وبلاگ شروع کنید. وبلاگ نویسی برای کسب و کار شما بسیار مفید است زیرا به شما کمک می‌کند تا به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید و برای کسب و کار خود ترافیک ارگانیک ایجاد کنید و همچنین اعتماد و اقتدار سایت را افزایش دهید.

هنگام وبلاگ نویسی ، دانش ارزشمندی را که مخاطبان شما می‌خواهند به اشتراک می‌گذارید. وقتی آنها این اطلاعات را با کلمه کلیدی مرتبطی که شما هدف قرار داده‌اید جستجو می‌کنند ، سایت شما را پیدا می‌کنند و پست شما را بررسی می‌کنند. این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بیشتر به صفحه خود هدایت کنید زیرا اطلاعات مفیدی را که آنها به دنبال آنها هستند ارائه می‌دهید.

وبلاگ نویسی نیاز به انتشار منظم محتوا دارد ، اما انتشار منظم همچنین شما را قادر می‌سازد تا به طور مداوم ترافیک ارگانیک را به وب سایت خود هدایت کنید.

بنابراین ، چه نوع وبلاگ‌هایی می توانید ایجاد کنید؟

شما می‌توانید انواع مختلفی از وبلاگ‌ها را ایجاد کنید ، از جمله:

·       وبلاگ‌های آموزنده

·       چگونه وبلاگ‌ نویسی کنید

·       لیست‌ها

·       و غیره

صرف نظر از قالب وبلاگ ، قسمت مهم این است که شما اطلاعات مربوطه را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهید.

شما همیشه می‌توانید بررسی کنید و ببینید چه سایت‌هایی در حال حاضر از نظر موضوع و کلمه کلیدی مورد نظر شما دارای رتبه بالایی هستند ، بنابراین می‌توانید از نوع اطلاعات ادغام شده در پست وبلاگ خود ایده بگیرید.

 boostvisit.com | چگونه ترافیک ارگانیک را در سال 2021 افزایش دهیم: 8 نکته کلیدی برای موفقیت

3-   محتوا را برای قطعه ویژه بهینه کنید

اگر می‌خواهید ترافیک ارگانیک به وب سایت خود افزایش دهید ، می‌خواهید محتوای خود را بهینه کنید تا در قطعه ویژه نمایش داده شود. قطعه ویژه جعبه‌ای است که در بالای نتایج جستجو ظاهر می‌شود و پاسخ مستقیم سوال آنها را به جستجوگران ارائه می‌دهد.

بنابراین ، دستیابی به قطعه ویژه چگونه می‌تواند به شما در افزایش ترافیک ارگانیک کمک کند؟

بالاترین نتیجه جستجوی ارگانیک 34٪ کلیک را به خود اختصاص می‌دهد. هنگامی که یک قطعه ویژه را به مخلوط می‌اندازید ، نرخ کلیک اول موقعیت (CTR) 8٪ کاهش می‌یابد. بنابراین ، هنگامی که یک قطعه ویژه وجود دارد ، افراد بیشتری روی لیست کلیک می‌کنند.

اکنون احتمالاً فکر می‌کنید ، "چگونه این موقعیت قطعه ویژه را پیدا کنم؟"

هیچ روش مشخصی برای کسب موقعیت قطعه ویژه وجود ندارد ، اما راهکارهایی وجود دارد که می‌توانید برای افزایش شانس خود در رتبه بندی در این مکان دنبال کنید. در اینجا دو روش اصلی برای بهینه سازی برای قطعه‌های ویژه وجود دارد:

• استفاده از لیست‌های گلوله‌ای یا شماره دار برای پاسخ دادن مستقیم به پرس و جو:

لیست‌های گلوله‌ای و شماره دار راهی عالی برای دستیابی به موقعیت قطعه برجسته هستند. این بدان معنی نیست که شما باید صفحه خود را با لیست پر کنید ، بلکه مکان‌های مناسب را برای ادغام آنها پیدا کنید.

به عنوان مثال ، اگر می‌خواستید برای پرسشی مانند "چگونه تلگرام خود را تعمیر کنید" رتبه بندی کنید ، یک لیست راهنمایی با شماره یا شماره گذاری شده برای خوانندگان بسیار مفید خواهد بود.

• دادن پاسخ کوتاه به نقطه:

راه دیگر بهینه سازی برای قطعه‌های برجسته ارائه پاسخ کامل است. دور بوته را نزنید و جزئیات ناخوشایند را اضافه کنید تا تعداد کلمات خود را افزایش دهید. این قطعه ویژه را از پرسش "چگونه بهترین ماشین ظرفشویی را پیدا کنیم" به عنوان مثال در نظر بگیرید.

بنابراین ، برای اینکه شانس حضور در قطعه ویژه را افزایش دهید ، باید بر روی ارائه پاسخ به طور واضح و مستقیم تمرکز کنید. علاوه بر این ، بسیار مهم است که شما کلمه کلیدی اصلی خود را در بخشی که می‌خواهید برای قطعه ویژه خود بهینه کنید ، ادغام کنید ، بنابراین شانس بیشتری برای کسب رتبه دارید.

 boostvisit.com | چگونه ترافیک ارگانیک را در سال 2021 افزایش دهیم: 8 نکته کلیدی برای موفقیت

4-   یکپارچه کلمات کلیدی مرتبط در صفحه خود

تعجب می‌کنم که چگونه می‌توانید ترافیک ارگانیک را به روش‌های دیگر افزایش دهید؟

نکته بعدی ما برای ورود  ترافیک بیشتر به صفحه شما این است که کلمات کلیدی مربوطه را در سایت خود ادغام کنید. کلمات کلیدی نقش یکپارچه‌ای را در کمک به صفحات شما در مقابل پیشگام‌های مربوطه پخش می‌کنند.

شما باید کلمات کلیدی مناسب را برای هدف انتخاب کنید تا مخاطبان واجد شرایط و علاقه‌مند شما بتوانند محتوای شما را پیدا کنند.

بیایید بگویم شما یک شرکت تمیز کردن ارگانیک دارید. این امر نمی‌تواند شما را به رتبه بندی کلمات کلیدی مانند "لباس زنانه" یا "بهترین ماشین ظرفشویی در بازار" تعیین کند. حتی اگر این کلمات کلیدی یک تن از ترافیک را هدایت کنند، اما ترافیکی را هدایت نمی کنند که بر روی لیست‌های شما کلیک می‌کنند.

در عوض، تمرکز بر کلمات کلیدی مرتبط، مانند "پاک کننده‌های صنعتی سبز" یا "شرکت‌های تمیز کردن ارگانیک"، ترافیک مربوطه را به صفحه شما هدایت می کند. از آنجا که شما در نتایج جستجو مربوطه رتبه بندی می‌کنید، احتمالا ترافیک بیشتری را به سایت خود هدایت می‌کنید.

شما می‌توانید کلمات کلیدی مربوطه را برای صفحه خود پیدا کنید:

• انجام تحقیقات کلیدی با استفاده از ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی

• تمرکز بر شرایط مربوط به صنعت

• تمرکز بر کلمات کلیدی طولانی (3+ کلمات)

پیدا کردن کلمات کلیدی درست به شما کمک می‌کند ترافیک ارگانیک را با هدایت کلیک‌های بیشتری افزایش دهید و بیشتر علاقه‌مند به صفحه خود باشید.

5-   برچسب عنوان و متا توضیحات را ایجاد کنید

هنگامی که کاربران یک جستجو را انجام می‌دهند و لیست خود را در نتایج پیدا می‌کنند، اولین چیزی که آنها می‌بینند، برچسب عنوان و متا توصیف است. اگر شما آنها را با دو جزء به آنها نشان ندهید، شما یک فرصت ارزشمند برای افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت خود را از دست می‌دهید.

برچسب عنوان و متا توصیف شما می‌تواند دلیل ایجاد یا شکستن باشد که کسی روی لینک شما کلیک می‌کند (یا کلیک نمی‌کند!). اگر این دو جزء را بهینه سازی کنید، با این حال، می‌توانید کاربران بیشتری را برای کلیک بر روی صفحه خود، که منجر به افزایش ترافیک ارگانیک می‌شود، هدایت کنید.

برای تگ عنوان شما ... تمرکز بر نگه داشتن آن در 60 کاراکتر. شما همچنین می‌خواهید کلمه کلیدی اصلی خود را در مقابل چشم ادغام کنید، بنابراین موتورهای جستجو و جستجوگران می‌دانند که فهرست شما مرتبط است. برچسب تگ خود را سرگرم کننده و جذاب برای تشویق کلیک کنید!

برای توضیحات متا شما ... آن را در 160 کاراکتر نگه دارید. کلید واژه اصلی خود را به توضیح متا ادغام کنید و می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که مخاطبان خود را با بینش خود در صفحه خود منتظر میبینید.

boostvisit.com | چگونه ترافیک ارگانیک را در سال 2021 افزایش دهیم: 8 نکته کلیدی برای موفقیت

6-   صفحات وب خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید

اگر شما تنها بر روی تاکتیک‌های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) تکیه می‌کنید تا به شما کمک کند تا ترافیک ارگانیک را افزایش دهید، از سایر روش‌های ارزشمند که به شما کمک می‌کند ترافیک بیشتری را در اختیار شما قرار دهید، از دست می‌دهید. بازاریابی رسانه‌های اجتماعی فرصتی عالی برای کاربران خود را با پیوند دادن به پست‌های وبلاگ یا صفحات مقاله فراهم می‌کند.

شما می‌توانید صفحات خود را در پروفایل رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا به ترافیک ارگانیک به صفحه خود کمک کنید. نه تنها این کار دنبال کنندگانتان را به وب سایت تان هدایت می‌کند، بلکه اگر آنها پست خود را به اشتراک بگذارند، ترافیک جدید را به صفحه شما هدایت می‌کند.

7-   کسب لینک‌های برگشتی

اگر می‌خواهید ترافیک ارگانیک را در خارج از بهینه سازی‌ها در وب سایت خود افزایش دهید، ما یک استراتژی عالی برای شما داریم:

 کسب بک لینک‌ها. Backlink لینک برگشتی به سایت شما از دیگر سایت‌های خارجی است. این پیوندها به اعتماد و اقتدار وب سایت شما کمک می‌کند.

بک لینک‌ها افزایش ترافیک ارگانیک به دو صورت.

اول، کسی که انتخاب کرده است که به سایت شما پیوند دهد، به ترافیک از وب سایت خود به وب سایت شما منجر می‌شود. بنابراین، اگر یک مرور وبلاگ به پیتزا فروشی خود در پست وبلاگ خود در مورد مکان‌های پیتزا برتر، هر کسی که بر روی آن لینک به سایت شما کلیک می‌کند، ترافیک جدیدی برای کسب و کار شما می‌شود.

علاوه بر این، درآمد لینک‌های معتبر به افزایش اعتماد و اقتدار شما کمک می‌کند که رتبه بندی شما را افزایش می‌دهد.

بنابراین، چگونه می‌توانید لینک‌های بیشتری کسب کنید؟

بهترین راه برای کسب بک لینک‌ها، ایجاد محتوای مرتبط با صنعت است. وبلاگ شما م‌ تواند به عنوان یک فرصت عالی برای شما برای کسب بک لینک‌های مرتبط از سایت‌های معتبر خدمت کند. وبلاگ نویسی بهترین منبع برای بک لینک‌ها است زیرا:

·       شما می‌توانید آنها را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید

·       شما می‌توانید در موضوعات مختلف بنویسید

·       شما می‌توانید کلمات کلیدی متعدد را هدف قرار دهید

·       شما می‌توانید آنها را در خبرنامه‌های ایمیل به اشتراک بگذارید

از آنجا که وبلاگ‌ها همه کاره هستند، راه‌های مختلفی را ایجاد می‌کند و فرصت‌های مختلفی برای شما برای رسیدن به افرادی که به پست‌های شما در صفحه خود پیوند می‌دهند، ایجاد می‌کند.

نگران نباشید به مقامات صنعت دسترسی پیدا کنید و از آنها بخواهید که آخرین پست وبلاگ تان را بررسی کنند!

boostvisit.com | چگونه ترافیک ارگانیک را در سال 2021 افزایش دهیم: 8 نکته کلیدی برای موفقیت

8-   محتوای قدیمی را دوباره بهینه سازی کنید

آخرین استراتژی ما به افزایش ترافیک ارگانیک نگاه خواهیم کرد تا محتوای قدیمی را دوباره حفظ کنیم. هنگامی که محتوای خود را منتشر می‌کنید، می‌تواند در طول زمان تبدیل شود.

شما ممکن است ترافیک را به وب سایت خود هدایت نکنید زیرا رقابت شما صفحات بیشتری را به روز می‌کند. اگر می‌خواهید ترافیک جستجو ارگانیک را به این صفحات افزایش دهید، با بازپرداخت آنها شروع کنید.

بازسازی محتوای قدیمی شما را قادر می‌سازد تا زندگی تازه را به صفحات در سایت خود بکشید که به خوبی انجام نمی‌شود.

بنابراین، چه چیزی دوباره وارد می‌شود؟

این بستگی به صفحه دارد. برای برخی از صفحات، فقط به روز رسانی اطلاعات در مورد آن می‌تواند به شما کمک کند تا ترافیک ارگانیک را افزایش دهید. صنعت شما ممکن است تغییر کند، و اطلاعات مربوط به صفحه دیگر مربوط به آن نیست، بنابراین شما باید محتوای را برای نشان دادن استانداردهای فعلی به روز کنید.

شما باید به دنبال چیزهایی مانند:

·       تاریخ

·       آمار

·       اطلاعات قدیمی

·       ساختار صفحه شما بر اساس هدف کاربر

علاوه بر این، ممکن است صفحه شما به راحتی قابل خواندن برای مخاطبان شما نیست. شما ممکن است نیاز به مرتب کردن متن به پاراگراف‌های کوچکتر، اضافه کردن تصاویر به منظور کمک به شکستن متن، و یا استفاده از عنوان‌ها به صفحات خود را به راحتی قابل استفاده است.

محتوای مجدد به شما کمک می‌کند تا به محتوای خود کمک کنید تا بهتر شود، بنابراین شما می‌توانید ترافیک ارگانیک را به وب سایت خود افزایش دهید.