۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

اگر می‌خواهید یک ترافیک ارگانیک موفق داشته باشید ، شما ابتدا باید یک سیستم کاری درست کنید .

یک رویکرد نیمه کاره برای بهینه سازی موتور جستجو فقط نتایج ناچیزی از نظر به وجود آمدن در ایجاد ترافیک ارگانیک دارد. و چه کسی همچین چیزی می‌خواهد !

هر از چند گاهی می‌شنوید که تکیه بر ترافیک ارگانیک مانند بازی در قرعه کشی است. شانس به نفع شما نیست و این برد یا باخت است - بیشتر باخت.

هیچ تجارت آنلاین بدون اتکا به درجه‌ای از موتورهای جستجو ، به ویژه گوگل ، امکان پذیر نیست. افراد مخاطبان شما از موتورهای جستجو برای جستجوی اطلاعات استفاده می‌کنند. طبق موتور جستجوگر ژورنال ، 70٪ پیوندهایی که کاربران بر روی آنها کلیک می‌کنند ارگانیک هستند.

مهم نیست که چقدر میزان بازدید از طریق تبلیغات بومی یا کانال‌های رسانه‌ای دیگر بخرید ، روزی به گوگل احتیاج خواهید داشت.

موتورهای جستجو به این دلیل وجود دارند که افراد به اطلاعات مناسب نیاز دارند - و شما می‌خواهید آنها به راحتی اطلاعات شما را پیدا کنند. بهینه سازی برای کاربران جستجو یکی از جنبه‌های بازاریابی محتوا است که قطعا جواب می‌دهد.

هنگامی که بهینه سازی موتور جستجو را به روش صحیح به برنامه بازاریابی محتوای خود اضافه می‌کنید ، این ترکیب نتایج بسیار خوبی را ایجاد می کند.

حتی وبلاگ نویسان جدید برای بهبود بازدید و رتبه بندی جستجوی ارگانیک خود از بازاریابی محتوا استفاده می‌کنند.

 

بسیاری از کارشناسان - به ویژه کسانی که تجربیات وحشتناکی با گوگل و به روزرسانی الگوریتم آن داشته‌اند - معتقدند که بهینه سازی موتور جستجو دیگر طیاد آنچنان که باید موثر نیست.

اما هوز کار می‌کند! شما فقط باید از راه درست به سئو مدرن نزدیک شوید.

در این پست قصد داریم تا با گذراندن ۵ مرحله که نتیجه آن ساختن یک مسیر مطمئن برای رسیدن به یک ترافیک ارگانیک و بازدید موفق برای سایت شماست پیش برویم ..

بنابراین ، بهتر است با موارد واضح تر شروع کنیم:

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

مرحله اول : سوالات کاربر را هک کنید که می‌توانید برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید.

"برای امرار معاش چه کار می‌کنی؟"

"شما كجا كار مي‌كنيد؟"

آیا تا به حال توجه کرده‌اید که بیشتر مکالمات بین غریبه‌ها با یک سوال ساده شروع می‌شود؟ پرسش و پاسخ از ویژگی‌های اصلی زندگی اجتماعی است.

این سوالات ساده و عامیانه همچنین در افزایش ترافیک ارگانیک مهم هستند

در هر ثانیه ، هزاران نفر برای پرسیدن سوال به Quora می روند. Quora در سال 2009 توسط CTO سابق فیس بوک آغاز شد و بسیار محبوب شده است. طبق اطلاعات الکسا ، رتبه جهانی Quora 146 است.

 

محبوبیت Quora آن را به یک سرمایه بزرگ برای بازاریابان و تولیدکنندگان محتوا تبدیل کرده است. می‌توانید سوالات کاربر را هک کرده و از آنها در تحقیقات کلمات کلیدی خود استفاده کنید.

برای یافتن سوالات پرطرفدار در Quora این مراحل ساده را دنبال کنید:

به Quora بروید و کلمه کلیدی اصلی خود را (به عنوان مثال ، نوشتن وبلاگ) در جعبه جستجو وصل کنید. دکمه "ورود" را در صفحه کلید خود بزنید و به دنبال سوالاتی بروید که حداقل 10 پاسخ دریافت کرده اند.

 

تحقیقات کلمات کلیدی سنتی ممکن است یک کلمه کلیدی دقیق به شما نشان ندهد. اما ، بر اساس نتایج جستجو ، بسیاری از مردم به این سوال علاقه مند هستند - بنابراین پاسخ دادن به آن احتمالاً به خوانندگان شما کمک خواهد کرد.

با استفاده از این سوال می‌توانید تغییرات کلمات کلیدی را نیز پیدا کنید. فقط سوال را همانطور که به نظر می‌رسد کپی کرده و در ابزار کلمات کلیدی Google متصل کنید:

 

توجه داشته باشید که چه کاری قراه انجام بدیم: برای تحقیق درباره برخی کلمات کلیدی ، از یک سوال با 10 پاسخ در Quora استفاده می‌کنیم. ساخت یک خط مسیر ترافیک ارگانیک موفق در این مورد خلاصه می‌شود: پاسخ به سوالات کاربر.

بنابراین با این کلمات کلیدی چه کاری باید انجام دهید؟

عناوین جذاب و کلمات کلیدی با آنها ایجاد کنید.

در حالت ایده آل ، شما باید سوال Quora را با کلمات کلیدی بالا ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را از هر دو جهت بدست آورید - یعنی افرادی که این سوال را در موتورهای جستجو و در شبکه های اجتماعی می پرسند از خواندن مطالب شما خوشحال خواهند شد.

عنوان پیشنهادی برای پست وبلاگ در آینده ، با استفاده از مثال‌های ما در بالا:

• بهبود نوشتن: چگونه می‌توانم مهارت نوشتن خود را برای وبلاگ نویسی پیشرفت دهم؟

یا چطور ؟:

• مهارت نوشتن بهتر: چگونه باید نوشتن خود را برای وبلاگ نویسی بهبود دهم؟

• بهبود مهارت‌های نوشتاری انگلیسی: چگونه باید مهارت نوشتن را برای وبلاگ نویسی افزایش دهم؟

درست است که اکثر افراد برای "بهبود نوشتن" شما جستجو نمی‌کنند و علاقه مند به وبلاگ نویسی نیستند.

 

به همین دلیل شما باید هر دو سوال و کلمه کلیدی را با هم ترکیب کنید.

البته ، این پایان کار نیست. شما همچنین باید محتوای با کیفیت بالا برای آن کلمات کلیدی تولید کنید.

به من اعتماد کنید ، اگر روی ایجاد محتوا در مورد سوالاتی که کاربران واقعاً پرسیده‌اند تمرکز کنید ، به طور مداوم ترافیک ارگانیک را به سمت ساید خود هدایت می‌کنید.

علاوه بر این ، سوالات مباحث همیشه سبز را ارائه می‌دهند که می‌توانید به آنها بپردازید. سوالاتی از جمله "بهترین راه برای شروع وبلاگ نویسی چیست؟" هرگز پرسیدن آن متوقف نخواهد شد همیشه وبلاگ نویسان جدیدی وجود دارند که باید بدانند.

برایان دین ، بنیانگذار Backlinko ، از Quora برای هک کردن سوالات کاربران و تبدیل آنها به عناوین "واو" (برگام!) برای مقالات خود استفاده می‌کند. چند ماه پیش ، او با یک سوال مشهور مشابه این مواجه شد:

چگونه می‌توانم تعیین کنم که گوگل از سایت من متنفر است ؟!

او به عنوان یک بازاریاب باهوش ، یک پست وبلاگ عمیق در مورد این سوال ایجاد کرد. و او برای تبلیغ مقاله از تکنیک آسمان خراش استفاده کرد. این مقاله تنها بیش از 100000 هدف و مشتری هدفمند برای تجارتش ایجاد کرده است.

 boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

Quora با کمک در یافتن زوایای جدید برای استفاده ، یک مزیت منحصر به فرد برای محتوای شما ارائه می‌دهد. بنابراین ، هر زمان که با استفاده از ابزار تحقیق کلمه کلیدی را پیدا کردید ، بهتر است از Quora برای یافتن تغییرات مبتنی بر سوال از آن استفاده کنید.

به عنوان مثال ، افراد بازاریابی محتوا در پشت Canva دریافتند که کلمات کلیدی مربوط به "فونت‌" ماهانه تقریباً 800 هزار بار جستجو می‌کنند:

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

آنها نمی‌توانند با صفحات وب معتبر در لیست‌های ارگانیک رقابت کنند. بنابراین ، آنها به جای ایجاد محتوای عمومی در مورد فونت‌ها ، به عمق بیشتری دست پیدا کردند و سوالات مرتبط را در Quora جستجو کردند.

سپس تیم Canva مقاله‌ای عمیق و با کیفیت بالا برای هدف قرار دادن سوالات در مورد "ترکیب فوت‌ها" ایجاد کردند. این مقاله بیش از 5000 اشتراک در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد و هزاران بازدید کننده با محوریت طراحی را به سایت Canva سوق داد.

بر اساس تجربه، اکثریت قریب به اتفاق کسانی که از Quora سوال می‌کنند ، متخصص نیستند. آنها کارآفرینان و متخصصانی هستند که به دنبال راه حل هستند. بنابراین Quora مخاطبان هدفمندی دارد که به نوبه خود می‌توانید از آنها برای هدایت ترافیک ارگانیک استفاده کنید.

RivalFox از Quora برای پاسخ به سوالات مربوط به هوش رقابتی استفاده کرد. این نوع بازدید مناسب سایت آنها را به همراه داشت و منجر به نرخ تبدیل بیش از 15٪ از بازدید کننده به تلاش بشتر شد.

بنابراین اگر یک وبلاگ نویس یا بازاریاب محتوا هستید ، می‌توانید به راحتی با استفاده از Quora سوالاتی را پیدا کنید که بتوانید به آنها پاسخ دهید و پست‌های وبلاگی ایجاد کنید که باعث افزایش نتایج جستجو می‌شود.

 

Quora: بهترین نمونه‌های بازاریابی وبلاگ ، که افراد باهوش فناوری را به صفر می‌رساند ، چیست؟

عنوان جذاب وبلاگ: "بهترین نمونه‌های بازاریابی وبلاگ: 16 نفر از افراد باهوش فناوری اسرار خود را فاش می‌کنند"

Quora: مطالعات موردی تجاری مربوط به بازاریابی وبلاگ و رسانه‌های اجتماعی. بهترین منابع چیست؟

عنوان مفید وبلاگ: "10 مورد از بهترین منابع مطالعات موردی تجاری با استفاده از بازاریابی وبلاگ و رسانه‌های اجتماعی"

سوال کاربر Quora: آیا RSS برای بازاریابی وبلاگ خوب است؟

عنوان مفید وبلاگ: «آیا RSS برای بازاریابی وبلاگ خوب است؟ 10 روش جایگزین برای بازاریابی وبلاگ خود "

به یاد داشته باشید که Quora فقط یک سایت "پرسش و پاسخ" نیست. این سایت یکی از با ارزش ترین سایت‌های منابع برای نویسندگان ، محققان ، مشاوران بهینه سازی موتور جستجو و کارآفرینان دیجیتال است.

در حالی که دیگران به دلیل رقابت شدید برای رتبه بندی در مورد کلمات کلیدی اصلی خود تلاش می‌کنند ، شما می‌توانید با استفاده از سوالات کاربران Quora برای نوشتن محتوای با کیفیت بالاتر از بازی جلوتر حرکت کنید.

مرحله دوم: کلیدواژه‌های دم بلند را تحقیق و هدف قرار دهید (اما قصد کاربر را فراموش نکنید).

آیا از اینکه مردم به شما می‌گویند اگر فقط مطالب عالی بنویسید، مردم از سایت شما بازدید می‌کنند و شما شاهد افزایش ترافیک ارگانیک هستید،  خسته شده‌اید ؟

در حقیقت تا حدی درست است ، اما اگر فقط منتظر باشید تا آن ترافیک ارگانیک برسد ، برای همیشه صبر خواهید کرد. در صورت هدف قرار دادن کلمات کلیدی دنباله دار ، جذب هزاران بازدید کننده ارگانیک بسیار ساده تر است.

کلمات کلیدی دم طولانی عباراتی سه تا چهار کلمه‌ای هستند که به طور معمول نشان می‌دهد کاربر نزدیک به خرید یا تصمیم گیری در مورد عملی است ، خواه این بهترین مکان برای خرید بازدید کننده سایت باشد یا " افزایش بازدید سایت". آنها می‌توانند راهی بسیار ارزشمند برای افزایش ترافیک آلی باشند.

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

پس از اینکه Google به روزرسانی Panda خود را آغاز کرد ، کارشناسان و وبلاگ نویسان بهینه سازی موتور جستجو از کلمات کلیدی دم طولانی استفاده کردند زیرا نوع مناسب ترافیک را ایجاد می‌کنند.

کلمات کلیدی Long-tail به شما کمک می‌کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کنید. وقتی به درستی در پست‌های وبلاگ خود قرار گیرند ، می‌توانند به شما کمک کنند 20 هزار بازدید کننده ارگانیک را در کمتر از 6 ماه به سایت خود هدایت کنید.

وقتی 100 تا 500 کلمه کلیدی برتر را در نظر می‌گیرید ، از جمله کلماتی که مارک‌های اصلی آنها را هدف قرار می‌دهند ، کلمات کلیدی دم بلند عملکرد بهتری نسبت به کلمات کلیدی محبوب دارند.

ممکن است از طریق کلمات کلیدی طولانی مدت مقدار زیادی ترافیک نداشته باشید - آنها در کل حجم جستجوی کمتری از کلمات کلیدی دارند - اما قطعاً ترافیک هدفمندی ایجاد خواهید کرد. در بهینه سازی موتور جستجو ، فکر می‌کنم ترافیک "هدفمند" بهتر از ترافیک "عمومی" است.

از نظر من ، عبارات جستجوی طولانی مدت بهینه سازی موتور جستجو را ساده می کنند و ترافیک ارگانیک را بهبود می بخشند.

 

به طور خلاصه ، اگر به دنبال ساخت یک مسیر ترافیک آلی و ارگانیک موفق باشید ، عبارات کلیدی دم بلند مهم هستند.

برای تحقیق در مورد عبارات جستجوی دم طولانی می‌توانید از چندین ابزار استفاده کنید. من چند مرحله ساده برای استفاده از Ubersuggest به شما نشان خواهم داد:

مرحله شماره 1: به Ubersuggest مراجعه کنید. پس از حضور در آن ، کلید واژه اصلی دم بلند خود را وارد کنید (به عنوان مثال ، وب سایت موبال فرندلی). سپس روی "جستجو" کلیک کنید.

مرحله شماره 2: روی "ایده‌های کلمه کلیدی" در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید تا تمام کلمات کلیدی مربوط به عبارت اصلی خود را نشان دهد.

مرحله شماره 3: کلمات کلیدی را در لیست انتخاب کنید که شامل 4 کلمه یا بیشتر باشد. اینها عبارات جستجوی طولانی هستند که می‌توانید به راحتی برای آنها رتبه بندی کنید.

در مثال بالا ، تمام کلمات کلیدی زیر عبارت کلمه کلیدی اصلی شما اهداف کاملی هستند. آنها نه تنها چهار کلمه یا بیشتر دارند ، بلکه SD (دشواری جستجو) از 22 کلمه بیشتر نیست. این باعث می‌شود وب سایت شما رتبه خوبی داشته باشد.

مسلح به این کلمات کلیدی دم دراز ، شما آماده ساخت عناوین جذاب هستید.

با این حال ، به یاد داشته باشید که Google به اندازه اهداف کاربر به کلمات کلیدی توجه ندارد. فقط کلمات کلیدی را در پست وبلاگ خود وارد نکنید - این یک کار بهینه سازی موتور جستجو قدیمی است. در عوض ، بر تهیه محتوای مفید و جذاب برای کاربر تمرکز کنید. 

مرحله سوم: عناوین برنده را پیدا کنید و مطالب خود را بهتر کنید.

انفجار در محتوا برای توجه خوانندگان شما رقابت ایجاد می‌کند.

هر روز بیش از 400 میلیون توییت به ارمغان می‌آورد. روزانه 294 میلیارد ایمیل ارسال می‌شود. روزانه 2 میلیون پست وبلاگ و بیش از 860 ساعت فیلم ایجاد می‌شود.

می‌توانید خوانندگان را با عنوان خود جلب کنید یا آنها را گم کنید. بنابراین ، شما باید یاد بگیرید که چگونه عناوینی بنویسید که افراد می‌خواهند روی آنها کلیک کنند ، آنها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند و در نهایت بازدیدهای ارگانیک سایت شما را افزایش دهند.

یکی از مواردی که Upworthy را به یکی از شرکتهای رسانه‌ای با رشد سریع تبدیل کرده است ، عناوین جذاب آنها است.

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

عنوان‌ها حیاتی هستند. در حالی که 80٪ از افراد عنوان پست وبلاگ شما را می‌خوانند ، فقط 20٪ بقیه را می‌خوانند. یک عنوان بهینه شده برای کاربر می‌تواند 500٪ تبدیل‌ها را افزایش دهد.

وقتی می‌بینم یک عنوان پست وبلاگ با کلمات کلیدی بهینه شده است  اما هیچ چیز مفیدی برای خواننده واقعی ارائه نمی‌دهد، در نهایت بازخوردی نخواهد داشت.

در واقع ، این یکی از بدترین روش‌های بهینه سازی موتور جستجو است که می‌شود گفت. شما باید به یاد داشته باشید که Google فقط یک الگوریتم جستجو است - البته یک الگوریتم مهم. اما چشم انداز و مشتری شما انسان هایی هستند که می‌خواهند صفحات وب را پیدا کنند که به آنها کمک کند ، نه اینکه ترافیک جستجوی شما را تقویت کنند.

وقت آن رسیده است که شروع به نوشتن برای افراد کنید - آنها کسانی هستند که در لیست شما مشترک می‌شوند ، روی پیوندهای شما کلیک می کنند ، محصولات شما را می‌خرند و به گسترش نام تجاری شما در شبکه های اجتماعی کمک می کنند. ربات های موتور جستجو نمی توانند هیچ یک از این کارها را انجام دهند.

شما ممکن است یک نویسنده حرفه ای نباشید ، اما اجازه ندهید که مانع نوشتن عناوین مورد توجه شوید. به سادگی عناوین برنده را پیدا کنید - یعنی آنهایی که در گذشته دنیا را مانند کرونا گرفته‌اند - و آنها را مدل کنید.

وقتی مخاطبان خود را بهتر از رقبا درک کنید ، می‌توانید تیتر بهتری تهیه کنید.

می‌توانید عناوین برنده محتوای خود را در مکان‌های مختلف پیدا کنید.

همچنین می‌توانید از انتشارات آنلاین (به عنوان مثال ، مجلات ، روزنامه‌ها و مجلات) برای کسب عناوین برنده که می توانید مدلسازی کنید ، استفاده کنید.

هر جلد مجله عناوین جذابی دارد که توسط نویسندگان حرفه‌ای پاسخ مستقیم نوشته شده است. این عناوین برای جذب افراد به محتوا مورد آزمایش و اثبات قرار گرفته اند.

مرحله چهارم: در مورد موضوع خود تحقیق کنید ، سپس از زاویه‌ای منحصر به فرد به آن نزدیک شوید.

نوشتن مداوم مطالب مفید و عملی آسان نیست. 57٪ از بازاریابان برای تولید محتوای کافی که مردم را درگیر خود کند تلاش می‌کنند.

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

و با این حال ، این یکی از عوامل محرکه برای افزایش ترافیک آلی است.

یکی از راه‌های استفاده از محتوا برای مسیر رشد ترافیک ارگانیک سایت شما شما این است که قبل از نوشتن مطالب خود ، در مورد موضوع خود تحقیق کنید ، سپس چرخش منحصر به فرد خود را روی این موضوع قرار دهید.

می دانم که شما در نبردهای مختلفی با رقابت زیادی روبرو هستید - من هم همین کار را می‌کنم. اما اگر یاد بگیرید چگونه می‌توانید محتوا را با صدای خود بنویسید ، هنوز می‌توانید یک تجارت آنلاین موفق ایجاد کنید و میزان بازدید خود را افزایش دهید.

به عبارت دیگر ، از زاویه‌ای تازه به موضوع خود نزدیک شوید.

اگه می‌خواهید بدانید که این روش چطوری کار میکنه؟

خوب ، بگذارید بگوییم شما یک بازاریاب ایمیل هستید. می‌توانم به شما اطمینان دهم که هزاران مقاله ، فیلم ، پادکست ، پست وبلاگ ، کتاب الکترونیکی و دوره‌های آنلاین با موضوع بازاریابی از طریق ایمیل از قبل ایجاد شده است.

این فکر ممکن است شما را به وحشت بیندازد - آخر اینکه ، چه چیزی برای نوشتن باقی مانده است؟

به این فکر کنید که در کوچه یا خیابان محل زندگیتان چندین سوپرمارکت وجود دارد در صورتی که بودن یکی از آنها هم کافی بود ! و جالب اینجا است که همه آنها مشتریان خود را دارند و هر یک به شکل خود ترافیک مشتری را برای خود ایجاد کرده اند.

آنچه شما باید انجام دهید یافتن زاویه‌ای است که "تا حد مرگ" انجام نشده است. کاری متفاوت روشی نو سبکی که مختص به شماست و برای این که خیالتان را راحت کنم به تعداد آدم‌های روی کره زمین برای هر کاری روشی منحصر به فرد وجود دارد که می‌توان انجام داد و جذاب و جدید باشد .نترسید و فقط کافیست خودتان باشید و به روش و دید خودتان آن کار را انجام دهید و بنویسید و خود آن یک کار منحصر به فرد است.

بنابراین ، به مثال برگردیم: اگر افراد در مورد "ایجاد یک لیست ایمیل" می نویسند ، اما شما نمی‌توانید بسیاری از پست های داده محور را پیدا کنید ، یا اینفوگرافیک زیادی در آن مطالب وجود ندارد ، فرصتی وجود دارد که می توانید کشف کنید.

یا اگر متوجه شدید که رقبای شما بیشتر در حال نوشتن پست‌های وبلاگ هستند ، می توانید از روش دیگری استفاده کنید - مثلاً راجب یک بحث روز و جذاب که هنوز کسی در موردش ننوشته مطلب ایجاد کنید.

اگر واقعاً می‌خواهید مشتری‌ها محتوای شما را جدی بگیرند ، از نظرات شخصی فراتر بروید - به ویژه هنگامی که کار خود را شروع می‌کنید. درعوض ، هر فرضی را که پشت نظرات شماست به چالش بکشید ، سپس به طور گسترده تحقیق کنید.

به عبارت دیگر ، فقط فرض نکنید - برای پشتیبان گیری از این نظرات ، داده‌ها را پیدا کنید.

مطمئناً ، اگر شما یک وبلاگ نویس معتبر یا با نفوذ هستید ، می‌توانید کمی خلاقیت بیشتری داشته باشید.

به عنوان مثال ، برایان دین چندین مفاهیم بازاریابی را ابداع کرد که مورد توجه قرار می‌گیرند - نه به این دلیل که به آنها اسم‌های فانتزی داده است ، بلکه به این دلیل که نتایج بسیار خوبی ایجاد می‌کنند:

• "ارتقا محتوا" (در درجه اول برای جمع آوری سرنخ‌های ایمیل استفاده می‌شود)

• "تکنیک آسمان خراش" (یک رویکرد جدید برای نوشتن پست‌های وبلاگ که به اشتراک گذاشته می‌شود)

• "استراتژی مخالف را انجام دهید" (در بهینه سازی موتور جستجو ، مردم معمولاً به شما می‌گویند وبلاگ خود را با محتوای جدید به روز کنید تا ترافیک ارگانیک ایجاد کند. برایان توصیه می‌کند کمتر از هر زمان دیگری بنویسید اما مطمئن شوید که هر قطعه قدرتمند است ، سپس برای ارتقا آن تلاش کنید) )

بیایید یک مثال دیگر ببینیم. در این کلمه کلیدی درباره چه چیزی می‌نویسید؟

روش‌های افزایش بازدید سایت !

بیشتر افراد به سادگی یک پست وبلاگ در مورد چگونگی ایجاد یک روش افزایش بازدیدکننده به سایت می‌نویسند. چند نفر دیگر ممکن است نکاتی را در مورد روش‌های رتبه بندی که موثرند ، به اشتراک بگذارند.

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

اگر بخواهم یک پست وبلاگ عمیق مرتبط با کلمه کلیدی بنویسم ، احتمال استفاده از هر یک از این عناوین بیشتر است:

• کاهش رتبه الکسا: مطالعه موردی ۱۰ رتبه برتر الکسا

• 9 مرحله ساده که می‌توانید برای رسیدن سریع به رتبه یک الکسا و گوگل استفاده کنید

• چگونه بازدید سایت را افزایش دهیم: چگونه با کاهش رتبه الکسا بازدید به سایت را افزایش دهیم .

وقتی به دنبال یک زاویه منحصر به فرد هستید ، دیگر نگران رقبا نخواهید بود. حتی اگر آنها در مورد هر موضوع یا کلمه کلیدی در صنعت شما مطالب زیادی نوشته باشند ، شما هنوز هم می‌توانید محتوای منحصر به فرد عالی برای مشتریان خود ایجاد کنید و بازدید ارگانیک به سایت خود را افزایش دهید.

اول ، شما برای مراجعه به تحقیقات - آمارها ، روندها و داده‌ها - نیاز دارید ، به ویژه اگر موضوع شما مربوط به بازاریابی اینترنتی باشد.

یک مکان عالی برای شروع مباحث مرتبط با بازاریابی اینترنتی این لیست از آمار بازاریابی HubSpot است که دارای بخش‌هایی برای بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی از طریق ایمیل ، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی ، نوشتن پست‌های وبلاگ و ..است.

اما آمار کافی نیست اگر می‌خواهید محتوای درجه یک ایجاد کنید که افراد به آن مراجعه می‌کنند ، به آن پیوند می‌دهند و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می ‌ذارند ، پس باید برای برخی مطالعات موردی عمیق تری انجام دهید.

هنگامی که درباره موضوع خود تحقیق می‌کنید ، Google ابزاری قدرتمند است. شما می‌توانید موارد موردی مفیدی را پیدا کنید که کل مراحل خاص برداشته شده برای رسیدن به یک نتیجه خاص را به شما راهنمایی می‌کند.

برای یافتن مطالعات موردی مفید از این سوالات جستجو استفاده کنید:

• مطالعه موردی: "کلمه کلیدی شما"

• داستان موفقیت: شرکت B2C "کلمه کلیدی شما" را تولید کرد

تماشای فیلم‌های YouTube نیز یک روش عالی برای یافتن ایده‌هایی برای موضوع شما است. از آنجا که برای انجام خوب بازاریابی ویدئویی کمی مهارت و سرمایه گذاری اولیه لازم است ، بیشتر وبلاگ نویسان این کار را انجام نمی‌دهند.

بنابراین یک ویدیوی مفید YouTube می‌تواند منبع بزرگی از ایده‌ها را برای کمک به شما در ایجاد عناوین و محتوای جذاب به اثبات برساند.

مرحله پنجم: به طور مداوم محتوای جذاب و قابل اشتراکی تولید کنید.

درگیر کردن محتوا دقیقاً همین کار را می‌کند - درگیر می‌شود.

اما ، برای ایجاد آن ، باید به بازاریابی محتوا به طور استراتژیک نگاه کنید.

کلمه "تعامل" به این معنی است که کسی را به مکالمه خود بکشانید و او را علاقه مند و درگیر صحبت‌های خود کنید. این دقیقاً همان بازاریابی محتوا است.

اگر در بازاریابی محتوا موفق نیستید ، احتمالاً یکی - یا هر دو مورد - دو مورد را از دست داده‌اید:

• شما محتوای مفید و جذابی ایجاد نمی‌کنید.

• شما به طور مداوم محتوای مفید و جذاب ایجاد نمی‌کنید.

بیشتر مردم برای ایجاد محتوای جذاب تلاش می‌کنند. اما ، این دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. طبق Add3 ، محتوای جذاب باعث ایجاد ترافیک ارگانیک بیشتر ، اشتراک بیشتر شبکه‌های اجتماعی و رتبه بندی بهتر جستجو می‌شود.

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

درست است که در گذشته می‌توانستید با محتوای متوسط کنار بیایید. گوگل تمام تلاش خود را برای از بین بردن محتوای بی کیفیت انجام داد ، اما کاملاً موفق نبود.

اما ، هنگامی که پاندا راه اندازی شد ، و به دنبال آن به روزرسانی الگوریتم پنگوئن ، نوار قطعا افزایش یافت ، همه به نفع کاربران جستجو است.

این روزها محتوای نیمه تمام را در بالای SERP ها پیدا نمی‌کنید - حداقل نه برای مدت طولانی.

اندازه گیری تعامل آسان است. معیارهایی وجود دارد که می‌توانید مانند تعداد نظراتی که پست شما دریافت می‌کند ، اشتراک شبکه‌های اجتماعی ، کیفیت پیوندها و نام‌های تجاری ، از آنها استفاده کنید.

از مخاطبان خود یاد بگیرید. وقتی خواننده‌ای نظر می‌دهد ، فقط یک پاسخ سریع "تشکر" را ارسال نکنید. در عوض ، کلمات استفاده شده را مطالعه کنید. فراتر از متن ("چه") را جستجو کنید تا هدف کاربر را پیدا کنید ("چرا").

قوانین ایجاد محتوای با کیفیت که اشتراکی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد می‌کند ، به مخاطبان شما کمک می‌کند و اعتبار شما را افزایش می‌دهد ، خیلی کامل نیست. با این وجود ، اگر بخواهید محتوای کاملاً جذابی ایجاد کنید ، می‌توانم چند مورد را که شما باید هدف آنها را به اشتراک بگذارید ، به تجربه بیان کنم.

آن را طولانی کنید: محتوای طولانی تر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) رتبه بهتری دارد. SerpIQ یک مطالعه انجام داد و دریافت که به طور متوسط ​​، محتوای دارای 10 رتبه برتر دارای بیش از 2000 کلمه است.

درس آموخته شده: ارسال پست‌های عمیق وبلاگ. به طور گسترده تحقیق کنید و داده‌های زیادی جمع آوری کنید. موتورهای جستجو ممکن است مقالات طولانی تری را ترجیح دهند ، و این عالی است - اما کاربران همچنین به محتوای فرم طولانی اهمیت می‌دهند.

شامل داده ها و تصاویر بصری: 90٪ اطلاعات منتقل شده به مغز انسان بصری است. اگر محتوای ویروسی را مطالعه می‌کنید ، به یاد می‌آورید که غالباً شامل دارایی‌های بصری جذاب (اینفوگرافیک ، تصاویر و غیره) است.

با همین رمز ، شما باید سعی کنید داده‌ها را در محتوای خود بگنجانید.

هیچ چیز مانند داده‌های سخت مخاطب را ترغیب نمی‌کند. اگر ادعا می‌کنید که خوانندگان شما می‌توانند 10 هزار بازدید کننده را به وبلاگ‌های خود هدایت کنند ، باید به نوعی از این ادعا پشتیبان تهیه کنید.

در غیر این صورت ، شما به عنوان یک هنرمند دیگر "کسب درآمد آنلاین" که وعده‌های پوچ می‌دهد در ازای سود سریع ، درک خواهید شد.

boostvisit.com | ۵ ترفند موثر برای ساختن بازدید سایت همیشگی و موفق

حکایت‌های جالب: سرگرمی یک صنعت چند میلیارد دلاری است به یک دلیل: همه افراد سرگرمی را دوست دارند ، خواه از طریق موسیقی ، کمدی ، بازی ، ورزش ، فیلم ، کتاب - یا محتوای آنلاین.

در محتوای خود می‌خواهید علاقه ایجاد کنید و مردم را از موضوع خود هیجان زده کنید. به همین دلیل درج داستانها یا حکایات مهم است. مطالب طنین انداز می‌شوند زیرا اغلب قابل تعویض هستند. آنها را آموزنده و سرگرم کننده قرار دهید ، و مردم خوشحال می‌شوند که محتوای شما را با دیگران به اشتراک بگذارند.

حکایت‌ها به عنوان "داستان‌های کوتاه سرگرم کننده یا جالب در مورد حوادث واقعی یا افراد" تعریف می‌شوند. همه داستان‌هایی را برای گفتن دارند. اما ، حتی اگر شما داستانی ندارید ، یا نمی‌توانید به آن فکر کنید ، هر کاری که باعث سرگرمی یا بلند شدن مردم شود ، این کار را انجام می‌دهد.

جف گوینز ، نویسنده پرفروش کتاب "هنر کار" ، اغلب در نوشته‌های  خود از حکایات استفاده می‌کند. حتی پست‌های وبلاگ او علاوه بر اینکه برای خوانندگانش مفید است ، شامل داستان‌ها و حکایات نیز می‌باشد. 

برانگیختن احساسات: ارتباط عاطفی با خوانندگان شما یکی از عناصر اصلی بهینه سازی کاربر است. به زبان ساده ، کاربران شما می‌خواهند به طور واقعی با شما ارتباط برقرار کنند.

برخی ممکن است بخواهند فقط مطالب شما را بخوانند و آن را ترک کنند ، اما بیشتر آنها واقعاً می‌خواهند شما را بشناسند - به تعبیری برای حل مشکلات آنها با شما کار می‌کنند.

جونا برگر تحقیقی را برای تعیین دلیل ویروسی شدن مطالب انجام داد. او و شریک تحقیقش دریافتند که فراخوانی احساسات هیبت ، خنده ، تعجب ، درد و ... با محتوای شما می‌تواند اشتراکات بیشتری در شبکه‌های اجتماعی به شما بدهد.

در پایان ..

می‌دانم که برخی از مراحل ساختن مسیر ترافیک ارگانیک موفق آسان نیست. از نوشتن مداوم پست‌های جذاب و مفید وبلاگ گرفته تا اتخاذ رویکرد کلمه کلیدی tail long ، اگر می‌خواهید در ترافیک جستجوگر خود شاهد افزایش باشید ، باید وقت و انرژی زیادی را صرف کنید.

باز هم ایجاد محتوای طولانی مدت راهی مطمئن برای تولید ترافیک ارگانیک در آینده است. ممکن است فردا یا هفته آینده موفقیت چندانی نبینید ، به خصوص اگر وبلاگ شما جدید باشد. اما ، اگر به طور مداوم به آن ادامه دهید ، هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید ، ممکن است برای شما نیز اتفاق بیفتد.

بنابراین چه چیزی مانع شما می‌شود تا یک مسیر ترافیک ارگانیک موفق برای تجارت خود بسازید؟