شایدها و بایدهای رتبه بندی گوگل و الکسا

بهترین مطالب و خدمات وبسایت‌ها و حتی قوی‌ترین پوسترهای شبکه‌های اجتماعی نیز هر از گاهی  برای بهتر دیده شدن به کمی کمک احتیاج دارند. آیا شما هرکاری می‌توانید انجام می‌دهید؟

لیست زیر را با دقت بخوانید تا متوجه شوید که چه اقداماتی را نادیده گرفته‌اید.

شایدها و بایدهای رتبه بندی گوگل و الکسا

تولید و بازاریابی محتوای شبکه‌های اجتماعی و مطالب وبسایت‌تان به شکلی خنده‌دار و یا سرگرم کننده مهم است ، اما همچنین باید جذاب باشد و در پایان ، به سود تبدیل شود. در وهله اول این هدف کل از بازاریابی محتوا است. از هر رسانه‌ای که استفاده می‌کنید ، همیشه روش هایی برای جذب بهتر مخاطب خود وجود دارد. اگر احساس می‌کنید حضور و فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی بازدهی بیشتری دارد ، ممکن است ناخواسته یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

۱.شاید توجه بیشتر به فقط <فروش> و نادیده گرفتن معرفی و توضیحات !

این یک خط قرمز برای محافظت است. از یک طرف ، شما می‌خواهید محصولات خود را بفروشید. اما این نمی‌تواند تنها کاری باشد که در سایت خود انجام می‌دهید. این عمل ممکن است به شما کمک کند تا در خانه عملکرد خوبی داشته باشید ، اما بازدهی بالایی برای شما ایجاد نخواهد کرد. بازاریابی محتوا کمتر بر پرخاشگری و تکرار زیاد تمرکز دارد. و این مربوط به ایجاد یک رابطه طولانی مدت با مخاطبان شما است. ماه‌ها طول می‌کشد تا یک پایه محکم با مخاطبان خود ایجاد کنید. شما در حال بررسی یک مسیر طولانی مدت در مورد بازاریابی هستید.

برای جلب توجه افراد به کسب و کار یا سایت‌تان ، کار و ریزه‌کاری زیادی لازم است. شما باید حوصله داشته‌باشید تا روایتی برای مشتریان ایجاد کنید. یک تبلیغات تصویری خاص ایجاد کنید تا افراد را در ابتدای علاقه و اوج علاقه خود به خود جذب کنید. این کار افراد بیشتری را به صفحه شما وارد می‌کند و منجر به بازخورد بالاتر می‌شود.

به جای ارسال متن آموزنده ، سعی کنید بر روی مشکلات مختلفی که اکثریت مشتری های شما دارند تمرکز کنید. همچنین می‌تواند اینگونه به شما کمک کند تا مقالاتی تولید کنید که بر موضوعاتی در رابطه با محصولاتی که می فروشید تمرکز داشته باشد. به جای تمرکز بر روی خود محصول ، سعی کنید این محصول را در مقالات جالب و جذاب قراردهید. اگر مثلا محصولات غذایی می فروشید ، سعی کنید در مورد غذاهای لذیذ مختلف بنویسید (و اینکه محصول شما چگونه می‌تواند به شما کمک کند). تعدادی ویدئو تبلیغاتی از محصولات و خدماتی که انجام می‌دهید بسازید . تا مردم خودشان بخواهند محصول را بخاطر آنچه تماشا می کنند بخرند ، نه به این دلیل که شما به آنها گفتید. این یک روش عالی برای معرفی خودتان به عنوان یک متخصص در زمینه کاری که می‌کنید است بدون اینکه زحمت زیادی برای فروش انجام دهید.

boostvisit.com | شایدها و بایدهای رتبه بندی گوگل و الکسا

۲. شاید شما با قراردادن مطالب خود سازگار نیستید !

ارسال مطالب بسیار جذاب اما -به ندرت و هروقت شد- کافی نیست. مطالعات نشان داده که انتشار مطالب بیشتر در وبلاگ با بازدیدهای بیشتر در یک سایت ارتباط مستقیم دارد. برای همه مشاغل یکسان نیست اما حداقل شش مطلب در ماه رقم خوبی است. شما باید مرتباً پست ارسال کنید تا حتی برای بیشترجستجوها به سایت شما مراجعه شود. بین سه ماه تا نیم سال طول می کشد تا واقعاً یک وب‌سایت خوب و فصلی بدست بیاورید ، اما نکته اینجاست که به آن ادامه دهید. پست های محبوب عالی هستند اما برای حفظ طولانی مدت یک صفحه کافی نیست. و باید همچنان ادامه دهید.

همچنین محیطی را که در آن مطالبتان ارسال می‌کنید در نظر بگیرید. مثلا برای وب‌سابت حداقل به سه پست در هفته نیاز دارد تا بتواند موضوعیت خود را حفظ کند. سایر رساته ها انعطاف پذیری بیشتری به شما ارائه می دهند حتی روزی حداقل سه پست. اما اطمینان حاصل کنید که صفحه خود را برای مدت طولانی نادیده نگیرید. یک تقویم محتوا تنظیم کنید تا بتوانید کارخود را بهتر سازمان دهید. منابع خود را از قبل جمع‌آوری کنید تا دچار خستگی نشوید و همیشه از برنامه ارسال خود جلو باشید. هنگام برنامه ریزی برای ارسال پست ، آینده‌نگر باشید.

۳. شاید شما استراتژی خاصی ندارید !

قبل از شروع ارسال مطالب باید لیستی از هدف‌ها را تعیین کنید. این بهترین راه برای یادگیری از اشتباهات خود و آزمایش چیزهای مختلف است. درباره اینکه چگونه و در چه‌زمانی می‌خواهید مطالب را پست کنید ، یک طوفان مغزی داشته باشید. یک دسته از اقشار خاص را در نظر بگیرید. سپس درباره آن گروه از افراد تحقیق را شروع کنید و ببینید که آن‌ها به چه‌چیزهایی علاقه دارند و به صورت آنلاین پاسخ دهید. این نکته مهم است که برای آزمایش انواع مختلف محتوا ، نوعی استراتژی Highline با در نظر گرفتن مکان و زمانی که می خواهید مطلبی را منتشر کنید داشته باشید . هرچه اطلاعات بیشتری بتوانید بازیابی کنید ، بعداً می‌توانید از آنها بیشتر استفاده کنید. همه کارهایی که انجام می‌دهید را یادداشت کنید تا بتوانید در مدت زمان طولانی ، ترجیحاً در بازه های زمانی سه ماهه ، برای پیگیری و بررسی بهتر نرخ پست فصلی ، آن را پیگیری کنید. این کار به شما کمک می‌کند دیدگاه طولانی مدت بسیار قوی‌تری داشته باشید.

۴- شاید شما از تجربه محتوای خود چیزی یاد نمی‌گیرید !

مهمترین قسمت ارسال مطالب ، توانایی -تغییر به سرعت استراتژی- درصورت خطا است. شما باید بتوانید از تجزیه و تحلیل و نتایج خود بازخورد بگیرید و آن را به یک تغییر قابل توجه تبدیل کنید. همیشه مراقب مطالب خود باشید. وب‌سایت های زیادی ردیابی و تجزیه و تحلیل داده ها را ارائه می دهند. گوگل یک نمونه است. به نرخ کلیک ، برگشت نرخ کلیک ، مدت زمان حضور افراد در صفحه شما و بارگیری‌ها مراجعه کنید تا ببینید جذابیت پست های شما چیست. اشتراک ها و نظرات را بررسی کنید تا متوجه شوید که محتوای شما چقدر جالب است. مطالعه کنید و ببینید بهترین کاری که از نظر مخاطبان انجام می‌دهید چیست.

برای جابجایی بهتر استراتژی کلی بازاریابی ، این مهم است که به بازخوردی که از مصرف‌کننده می‌گیرید توجه داشته باشید. این یک گام عظیم در استفاده و بهره‌گیری از بازاریابی محتوا و واکنشهای بی درنگ بازار است.

۵. شاید ‌سایت شما از نظر فنی مشکلات زیادی دارد !

هیچ کس دوست ندارد برای رفع نیاز و مشکلات خود به سایتی که مملو از مشکلات فنی است برود. یادتان باشد که مشهور شدن به عنوان یک سایت با مشکلات افتضاح فناوری بسیار آسان است و به سختی می‌توان این نوع شهرت را از بین برد.

( و البته ما می‌توانیم در این مهم به شما کمک کنیم با طراحی حرفه ای ترین سایتی که مورد نیاز شما باشد )

boostvisit.com | شایدها و بایدهای رتبه بندی گوگل و الکسا

موارد زیادی وجود دارد که می‌تواند سایت شما دچارهمچین مشکلاتی کند. یک مشکل بزرگ با بهینه‌سازی تصاویر در سایت شما رخ می دهد. بسیاری از سایت‌ها دارای تکرار محتوا یا خطا در توضیحات متا هستند. حتی بعضی اوقات برچسب‌های عنوان نیز نادرست هستند. هر صفحه‌ای که ارسال می‌کنید فقط باید یک عنوان H1 داشته‌باشد ، اما اغلب صفحات چندین عنوان هم می‌توانند داشته‌باشند. این واقعاً می‌تواند اپتیک سایتی را که از آن استفاده می‌کنید بهم بریزد و پیداکردن آن برایتان دشوار می‌شود.

از ویژگی‌های اشتراک‌گذاری در وب‌سایت خود استفاده کنید تا انتشار در چندین انجمن را آسان‌تر کنید. یکی از راه‌های سهولت کار کاربران این است که مطمئن شوید یک کد جاسازی‌شده در گرافیکی که می‌خواهید به اشتراک گذاشته شود دارند. این کدگذاری باعث می‌شود هرآنچه که به اشتراک گذاشته می‌شود یکنواخت باشد ، مهم نیست در چه سایتی به اشتراک گذاشته شده باشد. بدون انجام  آن، خطر زیادی برای دریافت برخی از پست‌های بسیار جذاب از سایت شما وجود دارد. این عمل همچنین به شما این امکان را می‌دهد لینک برگشتی و آرم سایت را در کدهای خود قرار دهید. تعداد زیادی سایت رایگان در دنیای وب وجود دارد که به شما امکان انجام این کار را می‌دهد.

۶. شاید شما باید میزان استفاده از سئو را متعادل کنید !

هنگام نوشتن وب سایت خود ، باید بر مشتری خود متمرکز شوید و نه فقط به گوگل. طراحی وب‌سایت خود برای اینکه در رتبه بندی اول جستجوی گوگل ظاهر شود ، وسوسه انگیز است. و در واقع این شما را در گرفتن بازخورد خوب صدمه ای نمی زند. تمام آنچه شما نیاز دارید ، دو مورد از اصول سئو است:

مرتبط ترین کلمات‌کلیدی و اصطلاحات را در متنی که می‌خواهید برجسته کنید مانند عنوان صفحه یا عنوان‌ها قرار دهید. همچنین می‌توانید آن را در ابتدای متن‌هایی که می‌خواهید اضافه کنید قرار دهید. شامل هر پاراگراف یا عبارت. سعی‌کنید آن را در عناوین و برچسب‌های عنوان نیز بگنجانید. به یاد داشته باشید که فقط از یک عنوان H1 استفاده کنید ، اگرچه در صورت تمایل می‌توانید از زیرعنوان استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که مطالب "اشباع کلمات کلیدی" نباشد. این اساساً به این معنی است که شما نمی‌خواهید سایت خود را با کلمات‌کلیدی اشباع کنید تا بیشترین رتبه‌بندی را در جستجوها داشته‌باشید. هرچه مطالب شما بهتر نوشته‌شود ، احتمال وقوع آن کمتر است. و این خوب است زیرا گوگل وب سایت‌هایی را که از این طریق بیش از حد اشباع می‌شوند مجازات می‌کند.

۷. شاید محتوای شما کاملاً دور از ذهن است !

این ممکن است برای برخی واضح باشد ، اما عملی‌شدن آن بسیار دشوار است. آیا واقعاً درک درستی از مصرف‌کننده و همچنین تصور شما درموردشان دارید؟ شما باید اطمینان حاصل‌کنید که شما همان چیزی‌هستید که آن‌ها می‌خواهند. این کار می‌تواند به شما کمک کند تا خود را به عنوان یک متخصص و منبع اقتدار در زمینه کاری خود معرفی کنید. بهترین راه برای شروع این کار این است که مطمئن شوید محتوای شما متمایز از دیگران و منحصر به فرد است.

با گروه بندی افراد (نسخه‌های ایده‌آل انواع افرادی که به سایت شما می‌آیند) شروع کنید. محتوایی ایجاد کنید که مخصوص آن گروه باشد. این افراد چه می‌خواهند؟ آنها چه‌کسانی هستند؟ در اوقات فراغت چه می‌کنند؟ خودتان را جای آنها بگذارید. ببینید چهنوع محتوایی در این گروه خوب عمل می‌کند. از سایتهایی که می‌توانند ایده‌ای درباره چگونگی و توسط چه افرادی در حال گشترس هستید را به شما ارائه دهند کمک بگیرید. فراموش نکنید که قبلاً بسیاری از این اطلاعات را در دسترس دارید. به تیم بازاریابی یا فروش مشتری بروید و ببینید آیا آن‌ها بررسی داده‌ای از گروه‌های مختلف دارند. رقبا را در این زمینه بررسی‌کنید و ببینید استراتژی آن‌ها چیست. بهترین راه برای انجام این کار این‌است که به‌جای حدس زدن ، با ساختن یک روایت کامل پیرامون آن‌ها ، افرادی را که برای آن‌ها تولید محتوا می‌کنند درک کنید.

 boostvisit.com | شایدها و بایدهای رتبه بندی گوگل و الکسا

۸. شاید شما از سایت‌ها برای بهترین هدف خود استفاده نمی‌کنید !

هیچ‌کس دوست ندارد به دنبال محتوا برود. محتوای شما باید مخاطبان هدف خود را پیدا کند. سایت‌هایی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید مردم بیشترین فراوانی را دارند و محتوایی را که مخصوص جمعیتی است در آن سایت، منتشر کنید. شما باید بتوانید اطلاعاتی را درباره اینکه افراد کجاها بیستر حضور دارند و  چه چیزهایی می‌خواهند ببینند را به دست آورید.

سعی کنید به دنیال خرید آگهی‌های تبلیغ زمانی در سایت‌های مختلف باشید. پرداخت هزینه خدمات رسانه‌ای راهی عالی برای افزایش تعداد دنبال‌کنندگان و جذب افراد بیشتر به صفحه شما است. به جای حدس زدن کورکورانه خود این  یک روش عالی برای اطمینان از این است که متخصصان چه‌زمان و کجا بیشترین فعالیت را دارند.

برای مردم یک خبرنامه ارسال کنید تا بفهمند شرکت در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند. خبرنامه را به گروه‌هایی هدایت کنید که به دنبال محصولات خاصی هستند ولی شامل اطلاعاتی درباره چیزهایی که ممکن است از آن‌ها اطلاع نداشته باشند هستند. این مورد را در سایت‌های مختلف قرار دهید ، اما همچنین برای افزایش بازدید و کلیک بر روی لینک دادن به وب‌سایت خود ، حتما به وب سایت خود پیوند دهید.

البته با محتوای دیگر ، مطمئن شوید که مرحله اضافی برای بازگشت به وب سایت شما نداشته باشد. مقالات و گرافیک‌ها باید مستقیماً در هر سایتی که استفاده می‌کنید باز شوند. این امر در طولانی مدت کار را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. در سایت‌های مختلف به دنبال تأثیرگذار(اشخاص مشهور و پر مخاطب برای تبلیغ) باشید تا به تبلیغ محتوای شما نیز کمک کند. با این کار در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید به عنوان یک صفحه برجسته و جالب شهرت خواهید یافت.

۹.شاید کیفیت مطالب شما نتیجه مطلوبی که باید را ندارد !

ارسال مکرر مهم است ، اما نه اگر قرار باشد مواردی را تنظیم کنید که ظاهر شما را بد جلوه دهد! از متن اضافی و تصاویر عجیب استفاده نکنید. در حال حاضر بسیاری از این هدر رفتن‌ها در گوشه و کنار اینترنت وجود دارد. افراد نیازی به هرزنامه بیشتر در داشبورد و فیدهای خود ندارند. سعی کنید مقالات و تصاویر با کیفیت بالا (یا در واقع دستیابی آسان به آنها) ایجاد کنید.

boostvisit.com | شایدها و بایدهای رتبه بندی گوگل و الکسا

این کار تفاوت زیادی در نحوه درک شما از طریق اینترنت ایجاد می‌کند. دقیق باشید ، تحقیق خود را انجام دهید و مختصر باشید. اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است اصیل باشید. در هر چیزی که ارسال می‌کنید یک طرح کلی داشته باشید که دنبال‌کردن آن آسان باشد. مطالب خود را تصحیح کنید و اطمینان حاصل کنید که اولین بار منظورتان را گفته‌اید. هیچ چیز بدتر از بازگشت و بازنشر مطالب نیست. این کار عملی غیرحرفه‌ای است و برای شرکت شما بد به نظر می‌رسد. علاوه بر این ، برای استخدام متخصصانی وقت بگذارید که بتوانند به شما بگویند چه چیزهایی از نظر گرافیکی جذاب هستند و چه چیزهایی چندان جذاب نیستند.

۱۰. شاید شما چهره برندتان نیستید !

اگر محتوای شما در جستجو به شما ردیابی نشود ، نمی توانید با موفقیت تبدیل به یک برند شوید. در ابتکاراتی که ارائه می‌دهید مطمئن شوید که نام و نشان شرکت شما در مرکز و جلوی چشم قرار دارد. اگر قادر به گرفتن اعتبار نباشید ، پخش شدن ( گسترش در نت)  فایده ای ندارد. در واقع ، این مورد گسترش برای بار دوم را بسیار دشوار می‌کند زیرا هیچ‌یک از اعتبارات مرتبط با اولین پست خود را ندارید.

خود را برای مصرف کنندگان قابل شناسایی کنید تا بتوانید محتوای با کیفیت را بصورت آنلاین ارائه دهید.

و در نهایت اشتباه در هنگام برندسازی آنلاین آسان است. اگر اقدامات درستی انجام نشود ، یک محصول موفق می تواند به قهقرا برود. این راهنما که به طور خلاصه دوباره برایتان لیست میکنم را دنبال کنید و مطمئناً راه اندازی محصول شما موفقیت آمیز خواهد بود:

۱. باید توجه بیشتری به معرفی و توضیحات محصول یا خدمات داشته باشید نه فقط فروش آنها ..

۲. باید با قرار دادن مطالب خود سازگار باشید ..

۳. باید استراتژی خاصی را پیاده سازی کنید ..

۴. باید از تجربه محتوای خود چیزی یاد بگیرید ..

۵. باید ‌سایت شما از نظر فنی فاقد مشکلات باشد ..

۶. باید میزان استفاده از سئو را متعادل کنید ..

۷. باید محتوای شما تا حد امکان به ذهن نزدیک باشد ..

۸. باید از سایت‌ها برای بهترین هدف خود استفاده کنید ..

۹. باید کیفیت مطالب نتیجه مطلوبی داشته باشد ..

۱۰. باید چهره برندتان باشید ..