چرا باید به سئو‌ی سایت اهمیت بدهم ؟

اگر قرار باشد که وبسایتمان هیچ بازدید کننده ای نداشته باشد، پس هدف از ساخت آن چیست؟ بعد از صرف ساعت ها زمان و هزینه بسیار در این کار، آیا بهتر نیست این وبسایت بازدید کننده ای نیز داشته باشد؟ اولین و بهترین روش برای اینکه وبسایتمان دیده شود سئو و بهینه سازی آن است.

سئو چیست ؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از سایت‌های دیدهگر، گاهی اوقات حصول اطمینان از ساختار مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو را سئو مینامیم.

اهمیت سئو در چیست ؟

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

بوست ویزیت چگونه میتواند در بهبود سئوی سایت شما نقش داشته باشد ؟

کاربران صفحات مورد نظر خود را در موتور های جستجو با استفاده از کلمات کلیدی جستجو میکنند و در اکثر اوقات در همان چند لینک صفحه‌ی اول موتورهای جستجو به هدفشان میرسند .

اگر سایت شما در آن کلمه کلیدی در لینکهای نخست نباشد ، طبیعتا کاربری وارد سایت شما نخواهد شد هرچند که از طراحی فوق العاده ای برخوردار باشد .

در سیستمی که ما طراحی کرده ایم شما علاوه بر اینکه میتوانید برای وبسایت نو پای خود بازدید کننده دریافت کنید ، میتوانید کلمه کلیدی تعریف نمایید !

حتما کمی گیچ شده اید ، طبق تصویر زیر شما بعد از این که برای وبسایت خود پلن تعریف کردید میتوانید یک کلمه کلیدی وارد نمایید ، بدید ترتیب ابتدا کاربران وارد گوگل شده و سپس با آن کلمه کلیدی وارد سایت شما میشوند و این امر تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه سایت شما با آن کلمه کلیدی خواهد داشت و میتوانید در آن کلمه کلیدی از سایر رقبای خود پیشی بگیرید . بوست ویزیت چگونه میتواند در بهبود سئوی سایت شما نقش داشته باشد ؟

برای شما همه‌ی ابزارها هم اکنون رایگان است

پس منتظر چی هستید ، همین حالا شروع کنید .

ایجاد حساب کاربری