چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم ؟

چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم ؟

بوست ویزیت یکی از برترین وبسایت هایی است که این امکان را به شما میدهد تا با کمترین زمان و هزینه ، بازدید کننده واقعی دریافت نمایید .

ما فنآوری ساخته ایم که به همه این امکان را می دهد که بدون توجه به دانش، اندازه کسب و کار و بودجه، سیستمی واقعا کارآمد، موثر و ساده برای بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو داشته باشند.

ما بازدیدکننده ها را از گوگل به سایت شما می آوریم

چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم ؟

برای ثبت وبسایت و دریافت بازدیدکننده ، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید . سپس به قسمت دریافت بازدیدکننده بروید .

همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید ، وارد صفحه‌ی لیست وبسایت هایی که ثبت کرده اید میشوید .
اگر تا کنون وبسایتی ثبت نکرده اید طبق تصویر ، بر روی افزودن وبسایت کلیک نمایید : چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

در صفحه‌ی باز شده ، آدرس وبسایت خود یا صفحه ای که میخواهید کاربران آن را بازدید کنند ، وارد نمایید و دکمه ثبت را بزنید : چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

بعد از زدن دکمه ثبت کمی صبر کنید ، سیستم به شما پیغام سایت شما با موفقیت ثبت شد را خواهد داد و با زدن دکمه تایید شما دوباره به صفحه لیست وبسایت ها ارجاع داده خواهید شد و وبسایتی که ثبت کرده اید را مشاهده خواهید کرد . چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

در جدول موجود و در همان ردیف وبسایتی که ثبت کرده اید ، بروی دکمه سبز رنگ کلیک نمایید . چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

با زدن دکمه سبز رنگ (شروع ترافیک گیری) ، همانند تصویر زیر پنجره ای برا شما باز میشود و شما میبایست تنظیمات خود را اعمال نمایید .
نکته : برای دریافت بازدیدکننده شما نیاز به امتیاز دارید .
1 : میزان امتیاز مصرفی خود را مشخص نمایید .
2 : فیلد کلمه کلیدی برای کاربران ویژه سایت میباشد . به این صورت که با وارد کردن یک کلمه کلیدی ، کاربران ابتدا به سایت گوگل هدایت میشوند و سپس با آن کلمه کلیدی وارد سایت شما میشوند و این باعث میشود تا آمار بازدید وبسایت شما با یک کلمه کلیدی خاص بیشتر شود . اگر کاربر ویژه نیستید این فیلد را خالی بگزارید .
3 : نوع پلن خود را مشخص نمایید :
    پلن 2 امتیازی : به ازای هر 2 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد و کاربران حداقل 20 ثانیه در سایت شما خواهند بود . اگر شما کاربر ویژه باشید ، کاربران حداقل 40 ثانیه در وبسایت شما خواهند بود .
    پلن 4 امتیازی : به ازای هر 4 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد و کاربران حداقل 40 ثانیه در سایت شما خواهند بود . اگر شما کاربر ویژه باشید ، کاربران حداقل 80 ثانیه در وبسایت شما خواهند بود .
    پلن 6 امتیازی : به ازای هر 6 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد و کاربران حداقل 60 ثانیه در سایت شما خواهند بود . اگر شما کاربر ویژه باشید ، کاربران حداقل 120 ثانیه در وبسایت شما خواهند بود .
    پلن 10 امتیازی ویژه : به ازای هر 10 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد با این تفاوت که کاربران به صورت دستی به وبسایت شما هدایت میشوند و این باعث میشود تا کاربران ترغیب به گشت و گذار در سایت شما شوند. و نوعی تبلیغ هدفمند برای وبسایت شما خواهد بود . چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

بعد از انتخاب مقدار امتیاز مصرفی ، کلمه کلیدی ، و نوع پلن بر روی دکمه شروع کلیک نمایید . کمی صبر نمایید ، سپس به شما پیغام (با موفقیت ثبت شد ) داده خواهد شد و با تایید آن صفحه رفرش خواهد شد و فرآیند بازدیدگیری آغاز خواهد شد.

همانطور که مشاهده میکنید وضعیت به حالت (درحال ترافیک گیری) تبدیل شده و شما میتوانید روند انجام کار را در همین صفحه مشاهده نمایید .

نکته : هر کاربر در هر 24 ساعت فقط یکبار به سایت شما هدایت خواهد شد تا در رنک گوگل و الکسا تاثیر بهتر و بیشتر داشته باشد .