چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم ؟

بوست ویزیت یکی از برترین وبسایت‌هایی است که این امکان را به شما میدهد تا با کمترین زمان و هزینه ، بازدید کننده واقعی دریافت نمایید .

ما فناوری ساخته ایم که به همه این امکان را می‌دهد که بدون توجه به دانش، اندازه کسب و کار و بودجه، سیستمی واقعا کارآمد، موثر و ساده برای بهینه سازی سایت خود برای موتو‌های جستجو داشته باشند.

ما بازدیدکننده ها را از گوگل به سایت شما می آوریم

چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم ؟

برای ثبت وبسایت و دریافت بازدیدکننده ، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید . سپس به قسمت دریافت بازدیدکننده بروید .

همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید ، وارد صفحه‌ی لیست وبسایت‌هایی که ثبت کرده اید میشوید .
اگر تاکنون وبسایتی ثبت نکرده اید طبق تصویر ، بر روی افزودن وبسایت کلیک نمایید : چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

در صفحه‌ی باز شده ماخذ(سایت،تلگرام یا آپارات ) سایت را انتخاب کنید و وارد مرحله‌ی بعدی شوید . چگونه برای سایتم ترافیک جدب کنم

در مرحله‌ی دو، آدرس وبسایت خود یا صفحه ای که میخواهید کاربران آن را بازدید کنند ، وارد نمایید و دکمه مرحله‌ی بعدی را بزنید : چگونه برای سایتم ترافیک جدب کنم

در مرحله‌ی سوم،موارد زیر را تکمیل نمایید:
نکته : برای دریافت بازدیدکننده شما نیاز به امتیاز دارید .
1 - فیلد میزان امتیاز مصرفی : میزان امتیاز مصرفی خود بسته به نوع پلنی که میخواهید انخاب کنید، را مشخص نمایید . امتیاز مصرفی باید مضربی از 100 باشد.
2 - فیلد کلمه کلیدی : به این صورت که با وارد کردن یک کلمه کلیدی ، کاربران ابتدا به سایت گوگل هدایت میشوند و سپس با آن کلمه کلیدی وارد سایت شما میشوند و این باعث میشود تا آمار بازدید وبسایت شما با یک کلمه کلیدی خاص بیشتر شود .
3 - فیلد محدودیت بازدید روزانه: میتوانید مشخص کنید که روزانه چه تعداد بازدید کننده به سایت شما سر بزنند.
4 - نوع پلن خود را مشخص نمایید :
    پلن 10 امتیازی : به ازای هر 10 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد و کاربران حداقل 20 ثانیه در سایت شما خواهند بود . اگر شما کاربر ویژه باشید ، کاربران حداقل 40 ثانیه در وبسایت شما خواهند بود .
    پلن 20 امتیازی : به ازای هر 20 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد و کاربران حداقل 40 ثانیه در سایت شما خواهند بود . اگر شما کاربر ویژه باشید ، کاربران حداقل 80 ثانیه در وبسایت شما خواهند بود .
    پلن 30 امتیازی : به ازای هر 30 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد و کاربران حداقل 60 ثانیه در سایت شما خواهند بود . اگر شما کاربر ویژه باشید ، کاربران حداقل 120 ثانیه در وبسایت شما خواهند بود .
    پلن 15 امتیازی ویژه : به ازای هر 15 امتیاز یک بازدید کننده دریافت خواهید کرد با این تفاوت که کاربران به صورت دستی به وبسایت شما هدایت میشوند و این باعث میشود تا کاربران ترغیب به گشت و گذار در سایت شما شوند. و نوعی تبلیغ هدفمند برای وبسایت شما خواهد بود . چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

بعد از زدن دکمه ثبت کمی صبر کنید ، سیستم به شما پیغام سایت شما با موفقیت ثبت شد را خواهد داد و کمی بعد صفحه رفرش میشود و فرآیند بازدیدگیری آغازشده و شما میتوانید آمار سایتی که ثبت کرده‌اید را مشاهده کنید . چگونه سایتم را در بوست ویزیت ثبت کنم

همانطور که مشاهده میکنید وضعیت به حالت (درحال ترافیک گیری) تبدیل شده و شما میتوانید روند انجام کار را در همین صفحه مشاهده نمایید .

نکته 1 : هر کاربر در هر 24 ساعت فقط یکبار به سایت شما هدایت خواهد شد تا در رنک گوگل و الکسا تاثیر بهتر و بیشتر داشته باشد .

نکته 2 : اگه دوباره خواستید برای همین وبسایت که الان ثبت کردید، ترافیک ثبت کنید، لازم نیست که دکمه افزودن وبسایت را کلیک کنید ، هر وبسایتی که ثبت کنید در داخل جدول یک دکمه ثبت ترافیک دارد که میتواند با زدن آن ، روند ترافیک گیری را طی کنید و خیلی سریع دوباره برای همین وبسایت ترافیک دریافت کنید .

موفق و پیروز باشد . هرگونه سوال یا پیشنهادی داشتید در قسمت پنل کاربری و ارتباط سریع با پشتیبانی ، با ما در میان بگذارید .